Inel sudabil grad 10 tip LB

Inel sudabil grad 10 tip LB

Inel de sarcină  forjat din oțel aliat temperat (factor de siguranță 4 ) conform directivei TÜV-Rheinland 97/23 / CE, testat 100% la fisuri.

Caracteristici

Dimensiuni inel sudabil grad 10

Capacitate de încărcare
WLL / kg
A
mm
B
mm
C
mm
D
mm
E
mm
F
mm
G
mm
H
mm
1.5003266783824641415
2.5003677894527731615
4.00043871025132841819
6.7006411514167451172425
10.0007612815267521252728.5
16.00094192215100681744127

Sarcina maximă de încărcare „G”

Articol
Număr de prinderi112223, 42, 3, 4
Unghiul în grade0900900-4545-600-4545-60asim.
Capacitate de transport  (T)1,51,5332,11,53,152,251,5
Capacitate de transport (T)2,52,5553,52,55,253,752,5
Capacitate de transport (T)44885,648,466
Capacitate de transport (T)6,76,713,413,49,56,71410,16,7
Capacitate de transport (T)101020201410211510
Capacitate de transport (T)1616323222,41633,62416