Chinga ancorare cu clichet
28,5 lei – 113,5 leiInterval de prețuri: 28,5 lei până la 113,5 lei (include TVA)
Coltar protectie chinga ancorare
![]()
Modelul este conceput pe suprafața exterioară cu rigidizări liniare, care asigură rezistența colțarului în momentul strângerii cu chinga. Cele două laturi ale colțarului sunt îmbinate pe interior cu 7 nervuri de rigidizare, zona de colț exterioară este realizată cu o rază de 12.5 mm și cu un locas de ghidare pentru chingă, care se prelungeste pe cele două laturi a colțarului. Ambele laturi sunt prevăzute către extremități cu câte o fereastră, prin care se poate trece chinga pentru a preveni deplasarea acesteia de pe colțar în timpul strângerii sau a transportului.
- Recomandat pentru ancorarea produselor ușoare (cutii de carton, polistiren, mobilă, etc.).
| Brand |
Made in EU |
|---|
Acest produs este deja în lista dvs. de solicitări de ofertă.
Descriere
Descriere
Coltar protectie chinga ancorare pentru prevenirea deteriorarii marfurilor cu muchii sau colturi (cutii de carton, polistiren, mobilă, etc).
Date tehnice coltar protectie chinga
| Material | PE |
| Temperaturi recomandate de lucru | -10 ÷ 50°C |
| Duritatate la temp. 20°C | aprox. 60 Shore D |
| Latime locaș ghidare chingă | 60 mm |
| Lungime interioară latură scurtă | 162 mm |
| Lungime interioară latură lungă | 176 mm |
| Lățime exterioară | 125 mm |
| Culoare | negru |
| Masa | aprox. 180 g |
Partener: Made in EU
Produse fabricate în UE conf. Directivei Mașini 2006/42/CE.
Cere oferta
Produse similare
-20%Sold out
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Chinga ancorare cu clichet
28,5 lei – 113,5 leiInterval de prețuri: 28,5 lei până la 113,5 lei (include TVA)Intinzator lant 16 mm
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
