Macara/ Electropalan montaj schela 80 kg, 70 m
![]()
![]()
Macara/ electropalan montaj schela cu cablu, pentru sarcini nominale de până la 80 kg, și înălțimi de ridicare de până la 70 m.
- Tip: profesional
- Recomandată pentru lucrul pe șantiere de construcții
- Concepută pentru a facilita asamblarea schelelor metalice
- Braț cu 5 poziții de blocare orizontală
- 2 viteze de lucru
- Cârlig special pentru ridicarea componentelor schelei
- Întrerupător de limită superioară integrat în motor
- Produs fabricat în Spania
| Brand |
Camac |
|---|
Descriere
Descriere
Macara/ electropalan montaj schela cu cablu, pentru sarcini nominale de până la 80 kg, și înălțimi de ridicare de până la 70 m.
- Tip: profesional
- Recomandată pentru lucrul pe șantiere de construcții
- Concepută pentru a facilita asamblarea schelelor metalice
- Braț cu 5 poziții de blocare orizontală
- 2 viteze de lucru
- Cârlig special pentru ridicarea componentelor schelei
- Întrerupător de limită superioară integrat în motor
Caracteristici tehnice electropalan montaj schela
| Tip | Profesional |
|---|---|
| Motor | Monofazat |
| Tensiune | 220 V |
| Frecventa | 50 Hz |
| Putere nominală motor | 0,37/ 0,75 CP |
| Capacitate | 80 kg |
| Sarcina de rupere a cablului | 956 kg |
| Lungime cablu | 70 m |
| Diametrul cablului de ridicare | 4 mm |
| Număr viteze | 2 |
| Viteza | 20 m/min / 40 m/min |
| Tensiune de manevră | 48 V |
| Lungime cablu comandă | 3 m |
| Dimensiuni | 494x 610 x 354 mm |
| Greutate palan | 50 kg |
| Volum | 0,1 m3 |
Partener: Camac
CAMAC-MINOR HOISTS este o firma spaniolă specializată în fabricarea de platforme de lucru cu catarg, lifturi de materiale și persoane, precum și a altor echipamente auxiliare pentru piața construcțiilor, cum ar fi electropalane cu cablu pentru santier, palanele pentru schele, mini- macarale, lifturi tip scara pentru panouri solare si fotovoltaice.
Toate echipamentele sunt de înaltă calitate, în conformitate cu sistemul de calitate ISO 9001, garantând o durabilitate îndelungată și cel mai înalt nivel de siguranță.
Cere oferta
