Electro palan 325 kg cu fixare pe grinda
![]()

Electro palan cu cu fixare pe grinda, pentru ridicarea sarcinilor de până la 325 kg, la înălțimi de până la 30/60/100 m. Recomandat pentru santiere de constructii, ateliere, hale industriale.
- Electropalanul se fixează stabil pe orice tip de grinda cu ajutorul a doua cârlige
- Prevăzut cu șasiu anti-alunecare
- Dispozitiv de ridicare compact și robust
- Viteză de ridicare: 22 m/min
- Opțional telecomandă cu 15/30 m de cablu
- Produs fabricat în Spania
| Brand |
Camac |
|---|
Descriere
Descriere
Electro palan cu cu fixare pe grinda, pentru ridicarea sarcinilor de până la 325 kg, la înălțimi de până la 30/60/100 m. Recomandat pentru santiere de constructii, ateliere, hale industriale.
- Electropalanul se fixează pe grinda cu ajutorul a doua cârlige
- Prevăzut cu șasiu anti-alunecare
- Dispozitiv de ridicare compact și robust
- Viteză de ridicare: 22 m/min
- Opțional telecomandă cu 15/30 m de cablu
Caracteristici tehnice produs
| Tip motor | Monofazat |
|---|---|
| Tensiune | 220 V |
| Putere nominală motor | 2,2/ 3,5 CP |
| Capacitate | 325 kg |
| Sarcina de rupere a cablului | 1980 kg |
| Lungime cablu | 30/ 60/ 100 m |
| Viteza | 22 m/min |
| Diametrul cablului de ridicare | 5 mm |
| Tensiune de manevră | 48 V |
| Dimensiuni | 450x 470 x 480 mm |
| Greutate palan | 63 kg |
| Volum | 0,10 m3 |
Recomandare:
În scopul prinderii sarcinii în timpul ridicării, în funcție de domeniul activității și de natura sarcinii, puteți opta pentru:
Partener: Camac
CAMAC-MINOR HOISTS este o firma spaniolă specializată în fabricarea de platforme de lucru cu catarg, lifturi de materiale și persoane, precum și a altor echipamente auxiliare pentru piața construcțiilor, cum ar fi electropalane cu cablu pentru santier, palanele pentru schele, mini- macarale, lifturi tip scara pentru panouri solare si fotovoltaice.
Toate echipamentele sunt de înaltă calitate, în conformitate cu sistemul de calitate ISO 9001, garantând o durabilitate îndelungată și cel mai înalt nivel de siguranță.
Cere oferta
